Pracownia Protetyczna „JAPA” istnieje od 1994 roku. Przez cały ten czas staramy się poszerzać naszą ofertę o nowe rozwiązania. Jakość prac protetycznych jest dla nas najważniejszym priorytetem, dlatego pracujemy na materiałach wyłącznie renomowanych firm, posiadających niezbędne atesty. W naszej pracowni wykorzystujemy do projektowania i wykonywania prac protetycznych system CAD-CAM, jak również szeroko pojętą makrofotografię.

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres prac protetycznych , m.in.:

•  prace na implantach

•  korony i mosty na podbudowie cyrkonowej w systemie CAD-CAM

•  licówki, wkłady, inlay, olany pełnoceramiczne w systemie PRESS-IVOCLAR

•  adhezyjne odbudowy ceramiczne systemie BPR

•  korony i mosty na podbudowie metalowej ( wyłącznie bezniklowy)

•  protezy nylonowe i acetalowe.

          Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom coraz bardziej wymagających pacjentów wprowadziliśmy do naszej oferty system BPR ( Bonded Porcelain Restoration ), czyli adhezyjne odbudowy ceramiczne , zwane potocznie nakładkami ceramicznymi lub licówkami bez konieczności szlifowania zęba.

Chętnie odwiedzimy Państwa w gabinecie, aby dokładnie przedstawić naszą ofertę i szczegółowo omówić zakres wykonywanych przez nas prac protetycznych. Prace protetyczne odbieramy i dostarczamy do gabinetu za pomocą firmy kurierskiej lub własnym transportem.

          Gdyby wyrazili Państwo chęć spotkania się z nami lub nawiązania z nami współpracy prosimy o kontakt pod nr telefonu 602 44 66 11 lub na info@protetyka-japa.pl

Protezy nylonowe

 

                                             Copyright (c) by Pracownia Protetyczna "JAPA"